• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie

Znalezionych ofert: 31

15714988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po kapitalnym remoncie/przestronne/PKP/3 pokoje 24478578 15714988 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w wyjątkowym budynku, w spokojnej miejscowości w odległości 7 km od Obornik Śląskich- Morzęcin Mały. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy. Lokal został przez właściciela przygotowany do zamieszkania ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

238 000 PLN (3 132 zł/m2)

3
2
76 m2
1925
15853904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27063280 15853904 Dom wolno stojący 130 m2 na osiedlu Fredry w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 476 mkw , dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, wybudowany w 1985 r. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER 79,21 m2: pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią o łącz...

Oborniki Śląskie (Miasto) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

757 000 PLN (5 823 zł/m2)

5
-
130 m2
1885
15784505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25854229 15784505 Dom parterowy o powierzchni całkowitej 190 m2 (powierzchnia użytkowa 130,13 m2 + 29,52 m2 garaż) w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 918 mkw, wybudowany w 2005 roku . Atrakcyjnie położony, w spokojnej i zielonej części miast...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 200 000 PLN (6 316 zł/m2)

4
-
190 m2
2005
15509713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
40 min do Wrocławia!k. Obornik Śląskich! 90zł/m2 20118813 15509713 Działka 40 min do Wrocławia! k. Obornik Śląskich! 90złm2   Na sprzedaż oferuje Państwu działki budowlane w miejscowości Wilkowa, Gmina Prusice.5 km od Obornik Śląskich, 38 km od Wrocławskiego Rynku.  W ofercie pozostało 10 z 15 działek w urokliwym ci...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

111 060 PLN

-
-
1234 m2
-
15752249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 25155836 15752249 Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właścicielPrzedstawiamy ofertę wyjątkowego, drewnianego domu letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Osolin, w powiecie trzebnickim. Nieruchomość usytuowana jest na działce nr 376 oraz połowie działki nr ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

700 000 PLN (4 930 zł/m2)

6
1
142 m2
2003
15509096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM DLA RODZINY | STAN SUROWY, ZAMKNIĘTY | CENTRUM 20116316 15509096 #dom #nasprzedaż #obornikiśląskie #nieruchomości    Zapraszam do zakupu nieruchomości w wyjątkowym miejscu Obornik Śląskich!Dom znajduje się na ulicy Orkana (bardzo dobry dojazd z głównej drogi DW340 ), lokalizacja łączy w sobie bliskość miasta, usłu...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

745 000 PLN (2 980 zł/m2)

6
2
250 m2
-
15704950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24273510 15704950 Do sprzedaży obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1800m2,  na działce 2600m2. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący z wydzieloną częścią socjalną i sanitarną, oraz biurową, o łącznej powierz...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

5 500 000 PLN (3 056 zł/m2)

11
-
1800 m2
-