• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Oborniki Śląskie

Znalezionych ofert: 31

15797173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26138532 15797173 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54.63 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplano...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

486 207 PLN (9 004 zł/m2)

3
-
54 m2
2027
14955470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5543474 14955470 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 54 300 m.kw . w Piekarach. Działka płaska , prostokątna otoczona polami i granicząca z lasem. Składa się z dwóch działek o pow. 47500 i...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

439 000 PLN

-
-
54300 m2
-
15657604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23428409 15657604 Sprzedam wolnostojący dom z użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni 110 m. kw . usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5 km od centrum Obornik Śląskich, na działce o pow...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

490 000 PLN (4 455 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15278810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14569403 15278810 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3000 m.kw . w Pęgowie. Działka płaska, prostokątna otoczona polami i położona pod lasem . Front działki ok. 35 m., głębokość 85 m. Najbliższe za...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

140 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15015806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6915809 15015806 Sprzedam działkę budowlano-przemysłową , o powierzchni 1400 m.kw . w ok. Obornik Śląskich. Energia elektryczna na działce sąsiedniej, woda na granicy działki. Działka płaska, prostokątna, o wymiarach 27 m. front, 51,5 m. głębokość . Działka poł...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

100 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15625996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22730889 15625996 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , o nieregularnym kształcie, otoczona polami i lasami, zalesiona. Front działki ok. 25 m., głębokość 300 m. M...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

130 000 PLN

-
-
14400 m2
-
15868756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27390194 15868756 Działka budowlana 1100 m2 w Lubnowie ok. 5 km od Obornik Śląskich i 20 od Wrocławia. Położona w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie domy o niskiej architekturze oraz las w odległości 250 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przez...

Oborniki Śląskie (Lubnów) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

195 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15828548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607530 15828548 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i lasami. Front działki ok. 33 m., głębokość 270 m. Miejscowy Plan Zagospo...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

94 000 PLN

-
-
9400 m2
-
15134043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10615366 15134043 Sprzedam wolnostojący dom dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 174 m. kw . usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5 km od centrum Obornik Śląskich, na działce o powierz...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

540 000 PLN (3 103 zł/m2)

5
2
174 m2
2023
15797077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26135514 15797077 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera . Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 31,95 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplanowan...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

303 525 PLN (9 791 zł/m2)

2
-
31 m2
2027
15406248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17829874 15406248 !!! POLECAM !!! Lokal usługowo - handlowy 128,4 mkw położony na parterze budynku mieszkalnego w Obornikach Śląskich. Składa się z ogólnej sali 90m2, zaplecza 26m2 oraz pomieszczenia socjalnego 5m2. Wysokość pomieszczeń od 3 m do 2,20 m. Lokal w...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

587 000 PLN (4 586 zł/m2)

11
-
128 m2
2011
15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007