• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 894

15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15885822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27742965 15885822 Pełczyce Bliźniak piękna okolica! ..Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie deweloperskim do wła...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15875464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27600959 15875464 Nieruchomość na sprzedaż w Minkowicach Oławskich – Nowa Atrakcyjna Cena! Z przyjemnością prezentuję nieruchomość położoną w malowniczej wsi Minkowice Oławskie, zaledwie kilka kilometrów od Jelcza Laskowic i 34 km od Wrocławia, co zapewnia wygodny dos...

Minkowice Oławskie (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

599 000 PLN (7 261 zł/m2)

3
1
82.5 m2
-
15875349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27600958 15875349 Oferta sprzedaży domu tuż obok Jelcza Laskowic - idealne miejsce na relaks, inwestycję lub agroturystykę!Jeśli poszukujesz miejsca dla siebie, w którym natura, cisza i spokój będą towarzyszyć Ci codziennie przy porannej kawie - to miejsce jest właśni...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

1 150 000 PLN (5 617 zł/m2)

7
-
204.72 m2
-
15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806581 15888196 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15888159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27804151 15888159 Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) – Mirków, gmina DługołękaOferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na skraju szeregu – ogrodzony, z ogrodem i garażem w bryle budynku....

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 290 001 PLN (10 157 zł/m2)

5
2
127 m2
2017
15886506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761021 15886506 DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1500 M2, ZABUDOWANA CAŁOROCZNYM DREWNIANYM DOMKIEM PARTEROWYM 58 M2MIETKÓW - DZIKOWA, ZALEDWIE 1,5 KW OD ZALEWUPrzedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow. 1532 m2, zabudowaną drewnianym domkiem parterowym 58 m2. W domku...

Mietków (Dolnośląskie, gm. Mietków)

455 000 PLN (7 845 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15888623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27818885 15888623 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak Ligota PięknaOferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Układ do...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27817565 15888596 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15888298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27808954 15888298 Szereg otoczony zielenią bezpieczne osiedle pełna infrastrukturaSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 390 000 PLN (11 730 zł/m2)

4
1
118.5 m2
2000