• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Chocianów Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Parkowa

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Chocianów Dolnośląskie

15457331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18998291 15457331 Chocianów, powiat Polkowice, dom, 4 pokoje, 132 m2, działka 261 m2, sprzedam, cena 458000 zł. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej 132 m2 powierzchni: - parter : hol, kuchnia, salon, łazienka z garderobąpralnią, schowek, - piętro: korytarz...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

458 000 PLN (3 470 zł/m2)

4
1
132 m2
1945
15027485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7322486 15027485 Trzebnice, Dom z budynkami gospodarczymi, działka 19 ar, 299 000z zł, sprzedam. Przedmiotem sprzedaży jest niewielki poniemiecki dom położony w zacisznej części miejscowości Trzebnice, gmina Chocianów. Na 64 m2 budynku mieszkalnego znajdują...

Trzebnice (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

299 000 PLN (4 672 zł/m2)

3
1
64 m2
-
14979990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6024051 14979990 Chocianów, dom, sprzedaż, cena 450 000 zł. Do sprzedania, dom parterowy z poddaszem użytkowym w korzystnej lokalizacji, usytuowany na ok. 11,47 arowej działce w Chocianowcu, woj. dolnośląskie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, wznie...

Chocianowiec (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
1
120 m2
2018
15877472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570347 15877472 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk E&D Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowieogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki budynku mieszkalnego w stanie surowym zamkniętympołożonego w Chocianowie (dolnośląskie) Syndyk oferuje do...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

2 713 000 PLN (1 653 zł/m2)

12
-
1641 m2
-
15881270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący/Chocianowiec/Dolnośląskie 27626485 15881270 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                Dom wolnostojący z dużą działką - idealny do własnej aranżacji!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 185 m2, położony na działce 2500m2 w Chocianowcu( woj. dolnośl...

Chocianowiec (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

650 000 PLN (3 514 zł/m2)

5
1
185 m2
1970
14979981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6024049 14979981 Chocianowiec, dom wolnostojący, sprzedam, cena 570 000 zł. Do sprzedania, dom parterowy z poddaszem użytkowym w korzystnej lokalizacji, usytuowany na 10 arowej działce w Chocianowcu. Dom ma ok. 120 m2 powierzchni całkowitej, użytkowa ok 85 ...

Chocianowiec (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

570 000 PLN (4 750 zł/m2)

5
1
120 m2
2018
15866601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Chocanowie 27321411 15866601 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                               Przytulny dom wolnostojący w Chocianowie                   OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 110 m², poł...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

735 000 PLN (6 682 zł/m2)

4
2
110 m2
1939
15894764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem 27948596 15894764 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625      Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na sprzedaż wyjątkowa niezależna część kamiennicy z dużym pięknie utrzymanym ogrodem, położona w Chocianowie woj. dolnośląskie. Całość...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

710 000 PLN (4 176 zł/m2)

5
3
170 m2
1920