• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Głogów Słodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słodowa i Głogów

Znaleźliśmy 922 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15626577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22746142 15626577 Do sprzedania DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, Chrząstawa Mała, gm. Czernica, 13 km od granic Wrocławia.DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt. Dom usytuowany jest na dużej działce 609,50 m2. ...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 900 PLN (7 873 zł/m2)

5
2
127 m2
2019
15516783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na dużej działce! 20298896 15516783 Nieruchomości Apartament 533 844 505                         Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania rozkładowy, parterowy dom z potencjałem o pow. użytkowej 178 m2 ( pow. cał. 310 m2) położony w miejscowości Morzęcin Mały (gmina Oborniki...

Morzęcin Mały (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

890 000 PLN (2 871 zł/m2)

5
2
310 m2
1975
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15881513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635953 15881513 Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta!Bez podatku PCC 2%Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz: tu będzie mój spokój, moje poranki, moje ż...

Sokołowice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

629 000 PLN (5 616 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15878942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602831 15878942 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje wiele możliwości wykorzystania - zarówno do zamieszkania, jak i jako ...

Olszyna (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

420 000 PLN (1 927 zł/m2)

8
3
218 m2
1970
15799306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26185178 15799306 Na sprzedaż - wyjątkowy dom szachulcowy z historią (ok. 1820 r.)Na sprzedaż niezwykła nieruchomość z charakterem - historyczny dom o konstrukcji szachulcowej, którego początki sięgają około 1820 roku. To miejsce z duszą, w którym historia spotyka się...

Chmielno (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

499 000 PLN (1 715 zł/m2)

5
2
291 m2
1820
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995