• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Kobierzyce Robotnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Robotnicza

Znaleźliśmy 45 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kobierzyce Dolnośląskie

15757846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25307366 15757846 ŚWIETNA OFERTA INWESTYCYJNA W WYSOKIEJ GM.KOBIERZYCE. Działka 2069 mkw  o na osiedlu nowych domów! Do sprzedaży paroletni dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powier...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 100 000 PLN (3 962 zł/m2)

12
5
530 m2
2020
15655990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23400998 15655990 Do sprzedaży nowy dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 950  mkw. Dom jest sprzedawany z projektem na drugą połówkę bliźniaka o podobnej powierzchni, to j...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 200 000 PLN (4 151 zł/m2)

12
5
530 m2
2020
15776142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695025 15776142 Na sprzedaż dom wolnostojący - NOVE KOBIERZYCE od AT INWESTNowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m², położony na przestronnej działce 473 m² w prestiżowej inwestycji NOVE KOBIERZYCE - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacj...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 059 000 PLN (7 962 zł/m2)

4
-
133 m2
-
15805642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26313263 15805642 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15667797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609839 15667797 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, stanowiący 23 zabytkowej kamienicy, położony w miejscowości Tyniec nad Ślęzą, w obrębie Gminy Kobierzyce – jednej z najzamożniejszych i najszybciej rozwijających się gmin wiejskich w Polsce. Zaledwie 30 km od ...

Tyniec nad Ślęzą (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 499 000 PLN (5 354 zł/m2)

7
4
280 m2
1830
15884338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699276 15884338 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Wart...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

885 000 PLN (8 429 zł/m2)

5
1
105 m2
2025
15885727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739970 15885727 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15822550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649551 15822550 Opiekun oferty: Barbara BoberNr Licencji PFRN 23784tel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskon...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 599 000 PLN (10 520 zł/m2)

5
-
152 m2
-
15890156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na Ślężę | garaż | 4 pokoje | 3 łazienki | ogród 27873399 15890156 Niesamowite miejsce do napisania własnej historii - z widokiem, który mimo stałości nigdy nie jest taki sam - najbliżej położona Wrocławia góra - Ślęża.Lokalizacja: ul. Czereśniowa, KsięginiceRodzaj: bliźniakPowierzchnia użytkowa: 129,06 m2Powierzchn...

Księginice, ul. Czereśniowa

1 350 000 PLN (10 460 zł/m2)

5
3
129.06 m2
2026
15896055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966244 15896055 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez prowizji , prowizja 0%.Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzchni niecałe 40 m2 w pięknym i spokojnym mi...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 539 000 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15513414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20202272 15513414 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

875 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15584638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21864387 15584638 Do sprzedaży nowy dom o powierzchni 530 mkw, położony na działce o powierzchni 1111 mkw, z możliwością dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 950  mkw. Dom jest sprzedawany z projektem na drugą połówkę bliźniaka o podobnej powierzchni, to j...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 200 000 PLN (4 151 zł/m2)

12
5
530 m2
2020