• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Nadolice Wielkie

Znalezionych ofert: 1

15679880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23812969 15679880 Na sprzedaż wyjątkowy budynek z duszą, zlokalizowany w malowniczej gminie Czernica, wpisany zarówno do wojewódzkiej, jak i gminnej ewidencji zabytków. Nieruchomość o powierzchni około 450 m² usytuowana jest na działce o powierzchni 680 m². Dodatkowo ...

Nadolice Wielkie (Dolnośląskie, gm. Czernica)

550 000 PLN (1 222 zł/m2)

3
-
450 m2
1867