• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Osolin Bukowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Osolin i Bukowa

Znaleźliśmy 936 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15863693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27254999 15863693 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Zapraszam od zapoznania się z ofertą domu o powierzchni 99,09 m2, położonego w Mirkowie - zaraz przy granicy Wrocławia. Doskonała propozycja dla rodziny poszukującej spokojnego miejsc...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

979 000 PLN (9 889 zł/m2)

4
-
99 m2
2013
15861601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208642 15861601 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość położona w cichej okolicy, dom otaczają tereny z...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025
14589123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583 14589123 Wykończony na wysoki standard dworek z osobnym garażem! Łączna powierzchnia działki 0,5h na której znajduje się idealny pod inwestycje dworek o powierzchni 1024,7 mkw + strych ok. 250 mkw!W skład wchodzi bardzo duży holl o powierzchni 42,97 mkw, doda...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

6 500 000 PLN (5 200 zł/m2)

9
6
1250 m2
1910
15561009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom 270 m2. Można zaaranżować 3 apartamenty. 21342228 15561009 Kudowa-Zdrój Nowy dom 270 m² 3 apartamenty Działka 1414 m² Idealny pod inwestycję lub działalnośćNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w Kudowa-Zdrój — nowoczesny, całkowicie odbudowany budynek o powierzchni ok. 270 m², poł...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

7
2
270 m2
2017
15844205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26824292 15844205 Dziadowa KłodaOferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki.Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na biznes z taką nieruchomością, to ta oferta skierowana jest właśnie ...

Dziadowa Kłoda (Dolnośląskie, gm. Dziadowa Kłoda)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

6
1
120 m2
2011
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15805687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314385 15805687 Dom na sprzedaż – Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m² Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części Legnicy – na kameralnym i zielonym osiedlu Wierzbia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 550 000 PLN (6 889 zł/m2)

6
2
225 m2
2007