• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Siechnice Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwiatowa

Znaleźliśmy 43 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Siechnice Dolnośląskie

15791326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pięknej okolicy oraz dom do remontu 25989613 15791326 Na sprzedaż dom na działce o powierzchni 1338 m², położony w malowniczej miejscowości Kotowice (gmina Siechnice)Działka znajduje się przy bocznej ulicy dzięki czemu charakteryzuje się niezwykłą ciszą i spokojem. Szczegóły oferty:Powierzchnia działki:...

Kotowice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

400 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15858093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27138743 15858093 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji „Domy w Biestrzykowie”. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż przy granicy Wrocławia. Najważniejsze atuty nieruchomościPowierz...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

990 000 PLN (10 570 zł/m2)

4
-
93.66 m2
2026
15669878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PARTEROWY Z OPCJĄ PIĘTRA 100 MKW /GARAŻ 23624114 15669878 NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY W SIECHNICACH WYSOKI STANDARD GARAŻ DWUSTANOWISKOWY 40 MKW - IDEALNY DLA MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI GOTOWY W STANDARDZIE DEWELOPERSKIM Uwaga: Aktualnie mamy możliwość wyboru koloru elewacji + Istnieje również możliwość wyko...

Siechnice (Prawocin) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 499 000 PLN (8 818 zł/m2)

5
2
170 m2
2025
15864384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
-50 tys! Nowy bez skosów Żerniki Wrocławskie 27266880 15864384 Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu.Promocja na pierwsze 4 lokale (1A, 1B, 2A, 2B) - minus 50 000 zł (regularna cena 1.099.000 zł na pozostałe domy)Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powier...

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 049 900 PLN (7 094 zł/m2)

4
1
148 m2
2027
15833727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26870624 15833727 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Własność działki z udział...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 054 850 PLN (7 931 zł/m2)

5
2
133 m2
2025
15424263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18247824 15424263 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, użytkowej ok. 180 m2 położony na działce 1600 m2.Opis:Dom pr...

Kotowice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 000 PLN (3 883 zł/m2)

3
-
180 m2
1930
15766066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25497610 15766066 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 209,68 m2 znajduje się w miejscowości Ozorzyce, niedaleko od granicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Spokojna i zielona okolica na południowy wschód od Wrocł...

Ozorzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 799 000 PLN (8 608 zł/m2)

7
2
209 m2
2018
15891252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893192 15891252 DOSKONAŁA LOKALIZACJA RADOMIERZYCE, WOJSZYCE WROCŁAW, ok Grota Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobowiązańNieruchomość w bardzo do...

Radomierzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 444 000 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15848507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26939938 15848507 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCisza jak pod miastem. Wygoda jak w centrum. Bez kompromisów.Są miejsca, które pozwalają naprawdę odpocząć po pracy a jednocześnie nie zmuszają do rezygnacji z miasta. Ten dom w Radomierzycach, tuż przy gr...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

2 095 000 PLN (12 774 zł/m2)

5
-
164 m2
2020
15694067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z ogródkiem - Radwanice 24076120 15694067 Na sprzedaż funkcjonalny dom z ogródkiem w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. Idealny wybór dla rodzin, par oraz inwestorów szukających nieruchomości w okolicy Wrocławia.Atuty nieruchomości:ogródek przydomowy o powierzchni 24 m²miej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

785 000 PLN (8 263 zł/m2)

4
2
95 m2
2025
15687278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom I 4-5 pokoi I Święta Katarzyna 23960845 15687278 Zamieszkaj w nowoczesnym i funkcjonalnym domu z ogródkiem w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Inwestycja obejmuje 8 domów w zabudowie bliźniaczej - dostępne ostatnie 2 segmenty!Domy wyróżniają się przemyślanym układem, możliwością aranżacji poddasza ...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

899 000 PLN (6 709 zł/m2)

5
2
134 m2
2025
15790950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25981574 15790950 Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność staje się przyjemnością, a czas zwalnia, kiedy tylko przekroczysz bramę.Pełen uroku i zarazem wyjątkowy dom w Grodziszowie, mieści się zaledwie 15 minut od Wrocławia i 5 minut od Siechnic, łączy komfort, pr...

Grodziszów (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 250 000 PLN (8 503 zł/m2)

4
1
147 m2
2013