• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Sułów Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa i Sułów

Znaleźliśmy 923 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15881513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635953 15881513 Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta!Bez podatku PCC 2%Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz: tu będzie mój spokój, moje poranki, moje ż...

Sokołowice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

629 000 PLN (5 616 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15896244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27974533 15896244 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 500 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15896216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27973184 15896216 SMOLEC, OBRTZEŻA WROCŁAWIA Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM DO CENTRUM MIASTAOferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny o powierzchni 170 m2, działka 325 m2.Nieruchomość składa się z 5 pokoi na trzech kon...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 400 001 PLN (8 235 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
15896214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27973182 15896214 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 001 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008
15895061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27957050 15895061 Nowoczesne osiedle bez PCCNa sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu tuż pod Wrocławiem.To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu w spokojnej,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15894506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944460 15894506 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 990 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.41 m2
2026
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15878342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594116 15878342 Nowoczesny dom 265 m² z basenem, sauną i garażem pod WrocławiemNa sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości (gmin...

Wróblowice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15877888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27583504 15877888 Bez prowizji otoczenie lasu premium gotowyOSTATNI BLIŹNIAK - Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIEPolecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.Nieruchomości znajdują ...

Wilczków (Dolnośląskie, gm. Malczyce)

798 999 PLN (6 475 zł/m2)

5
2
123.4 m2
2025
15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-