• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 40

15893379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910329 15893379 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem.Opiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15857754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133099 15857754 Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt pełni funkcję przedszkola cieszącego się dużym powodzeniem. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 000 PLN (12 208 zł/m2)

9
4
385 m2
1990
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 783 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15846011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26873406 15846011 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki na zielonym osiedlu pod Wrocławiem, garaż w budynku. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięciopokojo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15776666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25715412 15776666 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 012 725 PLN (11 253 zł/m2)

5
2
90 m2
2024
15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15776154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695011 15776154 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
2
300 m2
1930
15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979
15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00 !Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971