• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15888507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27814828 15888507 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (9 767 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15887247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27779444 15887247 bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Garaż!Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, dosko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (6 538 zł/m2)

5
3
130 m2
2025
15887248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27779441 15887248 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 374 zł/m2)

5
2
131 m2
2017
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15846472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888297 15846472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (11 240 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025
15846474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888299 15846474 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888296 15846471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888298 15846473 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 430 000 PLN (11 085 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888300 15846475 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 460 000 PLN (11 406 zł/m2)

4
2
128 m2
2025
15867990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360812 15867990 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa eleganckiego domu z ogrodem w prestiżowej części Oporowa.Są miejsc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 880 000 PLN (13 723 zł/m2)

4
2
137 m2
1936
15776154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695011 15776154 English version belowZ prawdziwą przyjemnością oferuję do sprzedania DOM dwukondygnacyjny w wolnostojący z lat 30 XX wieku, o powierzchni ok. 300 m2 usytuowany we Wrocławiu na osiedlu Brochów. Dom posadowiony jest na działce 692 m2.DOM DLA KONESERA, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (6 300 zł/m2)

7
2
300 m2
1930