• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15866173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27313781 15866173 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (9 624 zł/m2)

3
2
109 m2
2025
15890091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27868859 15890091 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego!Otoczenie nieruchomości: Leśnica to zielona i dobrze skomunikowana część Wrocławia, zap...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (9 868 zł/m2)

5
3
151 m2
2026
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1980
15889879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27862875 15889879 Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ul. Opolskiej.Zapraszam na kameralne spotkanie w naszym biurze.Po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 370 000 PLN (9 928 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15776331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702920 15776331 Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje możliwość dokupienia ok. 160 m sąsiedniej działki w bardzo atrakcyjnej cenie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (6 658 zł/m2)

4
1
120 m2
1930
15846362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26884192 15846362 Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i w bezpośredniej bliskości park...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15611897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22439894 15611897 Świetna inwestycja na Psim Polu !!!Duży, 2 piętrowy dom z poddaszem użytkowym i piwnicą idealny pod przedszkole, żłobek, siedzibę firmy, siłownię, SPA, hostel, hotel, biura, itp. Wrocław Psie Pole, ulica KowieńskaPerfekcyjne rozwiązanie dla rodziny w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 000 PLN (6 296 zł/m2)

8
2
270 m2
1991
15339495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16240510 15339495 Dom w którym z powodzeniem mogą mieszkać dwie rodziny. Ilość pokoi i dwa niezależne wejścia dają możliwość przystosowania domu dla dwóch niezależnie funkcjonujących rodzin. Dom sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem dla rodzin lub pracownik...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 457 000 PLN (12 285 zł/m2)

7
1
200 m2
1925
15884419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701809 15884419 Do sprzedaży luksusowy dom położony w zacisznej uliczce Psiego Pola, blisko wylotu na Warszawę wjazdu na A8. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, częściowo umeblowany z kameralną działką. Na parterze znajduje się piękna przestrzenna kuchn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (7 911 zł/m2)

5
3
316 m2
2005
15889540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27852135 15889540 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 221 m, położony blisko centrum, w prestiżowej części miasta przy ul. Wawrzyniaka.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 099 000 PLN (9 498 zł/m2)

10
-
221 m2
1979