• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Działki na sprzedaż Dolnośląskie Chróstnik Aroniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chróstnik i Aroniowa

Znaleźliśmy 1,047 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Dolnośląskie

15896189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27971509 15896189 Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Mirsk, w otoczeniu natury, z przepiękną panoramą Gór Izerskich oraz widokiem na Stóg Izerski. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu ca...

Mirsk (Dolnośląskie, gm. Mirsk)

458 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
2692 m2
-
15878945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602826 15878945 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3,27 ha (32 725 m²), położona w miejscowości Krzewie Małe (gmina Olszyna, powiat lubański).Najważniejsze informacje:- powierzchnia: 32 725 m² (3,27 ha)- klasa gruntu: III i IV- oznaczenie w MP...

Krzewie Małe (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

210 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
32725 m2
-
15510257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże działki budowlane w Stobnie 20122079 15510257 Nieruchomości Apartamen533 844 505          Oferta tylko w naszym biurze!Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchni ok. 14 arów - każda. Działki usytuowane na końcu wsi w kierunku Brzegu Dolnego w kształcie nieregularnego prostokąta. Działki obj...

Stobno (Dolnośląskie, gm. Wołów)

125 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15637413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22983445 15637413 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek rolnych w Jastrzębcach Środa Śląska. Działki o powierzchniach ok 3200 m.kw każda, z dostępem do drogi ( udział w drodze). Zgodnie z m...

Środa Śląska (Jastrzębce) (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

220 000 PLN

-
-
3541 m2
-
15897211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27996407 15897211 Jelenia Góra to urokliwe miasto pełne zabytków i atrakcji turystycznych, otoczone pięknymi krajobrazami. Znajduje się niedaleko Karkonoskiego Parku Narodowego, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników przyrody i turystów. W mieście znajduje się w...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

4 025 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
11500 m2
-
15670883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23658203 15670883 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Podstawowe informacje:Działka w Sobocisku, gm. Oława, pow. 10.373 m2, media przy działce. Wydane warunki zabudowy dla osiedla 18 domów w zabudowie jednorodzinnej....

Sobocisko (Dolnośląskie, gm. Oława)

2 000 000 PLN

-
-
10373 m2
-
15841115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787861 15841115 Do sprzedania 3 działki inwestycyjne - usługowe w centrum Lubina (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, na przeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon sam...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

9 619 200 PLN (600 zł/m2)

-
-
16032 m2
-
15828548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607530 15828548 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i lasami. Front działki ok. 33 m., głębokość 270 m. Miejscowy Plan Zagospo...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

94 000 PLN

-
-
9400 m2
-
15364591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16888186 15364591 Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Koźlice oddalonej o 7 km od Zgorzelca o powierzchni 1091 m 2 . Teren płaski, kształt regularny zbliżony do prostokąta, w otoczeniu pól i lasu. Znajduje się w kompleksie kilku działek budowlanych. D...

Koźlice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

110 000 PLN

-
-
1091 m2
-
15890583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879704 15890583 Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), zamieszcza się:Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA S...

Szczytna (Dolnośląskie, gm. Szczytna)

150 000 PLN

-
-
971 m2
-
15783639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25848304 15783639 NA SPRZEDAŻ nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw.Lokalizacja: BrzeźnikBolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim dojazdem do autostrady A4. ...

Brzeźnik (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

1 179 000 PLN

-
-
28512 m2
-
15823695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633208 15823695 Piękna działka o powierzchni 34,7 a w spokojnej wsi Ołobok - idealna na dom jednorodzinny lub agroturystykę!Ołobok to cicha, zielona wieś położona w Borach Dolnośląskich, w gminie Osiecznica. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, natury i prz...

Ołobok (Dolnośląskie, gm. Osiecznica)

390 000 PLN (112 zł/m2)

-
-
3471 m2
-