• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 810

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15892978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899534 15892978 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej. Świetna lokalizacja - blisko centrum miasta. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

449 000 PLN (6 701 zł/m2)

3
1
67 m2
1930
15896444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 3-pokoje | ATAL Tower | Bulwary Wrocław 27980242 15896444 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu — Atal Towers. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, miejski styl życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
2
67 m2
2013
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 * Preferowany Klikent gotówkowy *Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15493776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19794903 15493776 Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: Wrocław (około 50 km), droga ekspresowa S3 (około 600 metrów), Legnica i autostrada A4 Wrocł...

Małuszów (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

7 000 000 PLN (1 707 zł/m2)

12
-
4100 m2
1600
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940