• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Adres-Glogow

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Glogow

Znaleźliśmy 4,862 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

640 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15872822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magnolia Park | 74 m² | 3 pokoje | loggia | garaż 27502313 15872822 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,16 m², położonego na 6. piętrze w budynku z 2009 roku przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą iloś...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 900 PLN (13 391 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15868201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
balkon | duża piwnica w cenie | 3 pokoje 27369204 15868201 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,66 m², położonego na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 roku przy ul. Marchewkowej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz zachod...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 900 PLN (14 149 zł/m2)

3
1
53 m2
2002
15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15863371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245340 15863371 Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić WYJĄTKOWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY - KOMORÓW (OKOLICE ŚWIDNICY) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie, położone w urokliwej miejscowości Komor&oacute...

Komorów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
-
69 m2
2015
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15859552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168725 15859552 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

134 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
754 m2
-