• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Adres-Glogow

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Glogow

Znaleźliśmy 4,882 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15862429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27226555 15862429 BURMISTRZ SZCZAWNA – ZDROJU na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

180 000 PLN (5 294 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15833881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26704921 15833881 Nieruchomość położona w Nowej Rudzie przy ul. Tuczyn o powierzchni 778 m² w skład której wchodzi działka nr 10510 zapisanej w księdze wieczystej SW2K000134107. Teren nieruchomości nierówny o nieregularnym kształcie, częśc...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

94 260 PLN (121 zł/m2)

-
-
778 m2
-
15779006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25764351 15779006 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym 49610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

34 000 PLN (1 360 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026