• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Adres-Sierpnica

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Sierpnica

Znaleźliśmy 4,889 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15772249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605794 15772249 Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica!Mile widziana zamiana na dom!Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest to część na parterze, dodatkową powierzchnię stanowi zaadaptowana na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1939
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15490315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19736649 15490315 Opiekun ofertyJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Mieszkanie o powierzchni 57,08 m2 w zadbanej kamienicy na czwartym piętrze przy ul. Worcella.Otoczenie nieruchomości:Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie: ziel...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

475 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
57 m2
1880
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930