• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 465

13867304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38647 13867304 Lubin, budynek biurowy, centrum miasta, sprzedam, 700 000 zł netto. Budynek biurowy na dużej działce kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Na sprzedaż duża działka zabudowana budynkiem biurowym, wolnostojącym dwu- i trzykondygnacyjnym...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

700 000 PLN (558 zł/m2)

12
1
1255 m2
-
13867122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38651 13867122 Wołów, centrum, biura i magazyn, sprzedam, 730 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej geodezyjnie nr 159 o powierzchni 0,2739 ha oraz prawo własności budynków posadowionych na tym gruncie...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (360 zł/m2)

12
1
2027 m2
-
15745357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25058030 15745357 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15725795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24686884 15725795 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15731892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796888 15731892 Lokal handlowo-usługowy położony na Rynku w Wałbrzychu usytuowany w całości w poziomie parteru. Lokal posiada dwie duże witryny dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany. Duża sala sprzedaży z możliwością powiększenia. Miejsce idealnie nadaje się na pro...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

470 000 PLN (3 672 zł/m2)

1
-
128 m2
1930
15725498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24679603 15725498 Lokal handlowo-usługowy 208 m² w centrum Jawora – idealna lokalizacja narożna przy deptaku Do wynajęcia atrakcyjny, narożny lokal usługowy położony przy głównym deptaku w ścisłym centrum Jawora – jednej z najlepiej rozpoznawalnych lokalizacji w mieśc...

Jawor (Dolnośląskie, gm. Jawor)

799 000 PLN (3 838 zł/m2)

3
-
208.2 m2
1960
14494055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 131038 14494055 Polecam do sprzedaży obiekt położony bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 383. Magazyn o powierzchni 4 870 m, powierzchni zabudowy 4 619 m, kubaturze 35 000 m. Wykonany w konstrukcji stalowej typu `Berlin` w 1990 roku, podzielony na dwa magazyn...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

6 000 000 PLN (1 232 zł/m2)

11
-
4870 m2
-
15310195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15437925 15310195 Atrakcyjny pakiet inwestycyjny – dwie kamienice w samym sercu Polkowic (Dolny Śląsk) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna – dwie wyremontowane kamienice o łącznej powierzchni 511,47 m², zlokalizowane przy samym Rynku w Polkowicach, jednym ...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

2 999 000 PLN (5 863 zł/m2)

1
-
511.47 m2
-
14214771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 105795 14214771 LOKALIZACJA:Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w okolicach ul. Szczytnickiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI:Hala magazynowa usytuowana jest na działce o powierzchni 7877 m2. Hala jednokondygnacyjna wybudowana w latach 80 lat o wysokości 6 m. Powi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

995 000 PLN (1 087 zł/m2)

3
-
915 m2
-
15336417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16143647 15336417 LOKALIZACJA: Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w Legnicy na osiedlu Kopernik przy ul. Gwiezdnej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal usytuowany jest na I piętrze w dwupiętrowym budynku. Budynek w dobrym stanie technicznym Lokal o powierzchni 90...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

540 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
90 m2
-
14773663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 186839 14773663 Oferta dotyczy lokalu Handlowo-Usługowego znajdującego się w Legnicy w okolicach Centrum Miasta, głównym atutem nieruchomości jest bardzo duże natężenie ruchu pieszego oraz samochodowego.Lokal charakteryzuję się dużą witryną i oraz przestronnym i roz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 200 000 PLN (9 231 zł/m2)

1
-
130 m2
-
14214963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 105827 14214963 Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu.Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego.Nieruchomość mieści się na parterze nowo powstałego budynku.Liczy powierzchnię 271,70 m2.Lokal idealnie nad...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

699 000 PLN (2 573 zł/m2)

5
-
271.7 m2
-