• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Adres-Glogow Leszka Bialego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Glogow+Leszka i Bialego

Znaleźliśmy 4,871 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15858113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139175 15858113 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w Kromnowie, w spokojniej lokalizacji z dużym ogrodem .Dom idealny dla dużej rodziny lub wynajmu pokoi dla turystów.Nieruchomość posiada cztery kondygnacje  o powierzchni około 200 m2.Parter : pomi...

Kromnów (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

7
2
200 m2
1900
15846540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889446 15846540 Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m² komfortowej przestrzeniSzukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę.Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni ...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
1960
15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15869817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410441 15869817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 mOpiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, która łączy ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 000 PLN (16 939 zł/m2)

2
-
33 m2
1964
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15890443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja , pompa, garaż, las 27877163 15890443 BEZ PROWIZJI I PCC!Nowoczesny dom 4 pokoje garaż możliwość dużej kuchni prywatny ogród Ratyń - WrocławKameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części Wrocławia - Ratyń. Funkcjonalny układ 4 pokoi z możliwością adaptacji garażu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 080 PLN (8 078 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010