• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 782

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15872749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501806 15872749 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602*** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo?- dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci, a konkretnie studentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersyte...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15889712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860422 15889712 Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości ***4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 87 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Gaju. Otoczenie nieruch...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (15 517 zł/m2)

4
1
87 m2
2005
15793989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26060515 15793989 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy ul. ŚwistackiegoWszędzie blisko, na piechotę dojdzie się w 6 minut do ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 900 PLN (13 041 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15613920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485977 15613920 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację. Sprzedam mieszkanie o pow. 45,18 m.kw . z kom&oacute...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15613909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485975 15613909 BEZPOŚREDNIO od dewelopera. Bez PCC 2% dla kupującego. Prowizja 0% . Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 83 m. kw. na działce o pow. 500 m.kw . w stanie surowym zamkniętym , do własnej aranżacji. Świetna lokalizacja !!...

Kobylice (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

580 000 PLN (6 988 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15869372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27406216 15869372 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12972 m.kw. w Nowosielcach. Działka płaska , w kształcie prostokąta, otoczona polami i położona przy drodze . Front działki ok. 56 m., głębokość 2...

Oborniki Śląskie (Nowosielce) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

246 000 PLN

-
-
12972 m2
-
15625944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22729664 15625944 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 8400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i położona nad rzeką . Front działki ok. 42 m., głębokość 200 m. Działka...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

92 000 PLN

-
-
8400 m2
-
15725188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24670283 15725188 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam mieszkanie o pow. 36,76 m.kw., usytuowane na 2 p. dwupiętrowego budynku w okolicy Trzebnicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2018 roku. Składa się z salonu o powierzchni...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

189 000 PLN (5 250 zł/m2)

2
-
36 m2
1920
15873168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513523 15873168 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 180 m . kw. usytuowany w zielonej okolicy domów jednorodzinnych w Lubnowie, na dużej działce o powierzchni...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 099 000 PLN (6 106 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15893746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27918456 15893746 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zagospodarowania poddasza n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

4
-
67 m2
2026
15893758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919461 15893758 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009