• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Adres-Glogow Leszka Bialego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: adres-Glogow+Leszka i Bialego

Znaleźliśmy 4,854 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15872749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501806 15872749 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602*** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo?- dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci, a konkretnie studentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersyte...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15893711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917518 15893711 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 197 PLN (12 239 zł/m2)

5
2
97 m2
2025
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15840167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770055 15840167 Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na IIIIV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.Rozkład to: parter - północn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 472 zł/m2)

3
-
76.3 m2
2000
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15876241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533134 15876241 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na granicy dwóch osiedli KlecinaPartynice osiedle Krzyki przy ulicy Partynickiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2005 roku.W skład mieszkania wchodzą:- s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

835 000 PLN (11 576 zł/m2)

3
1
72.13 m2
2005
15830668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26676802 15830668 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy (12 kilometrów), od wrocławskiego dworca głównego PKP 31 km.Działka o po...

Siekierowice (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

999 000 PLN (5 184 zł/m2)

5
2
192.7 m2
2021