• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Świdnica Jagiellońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jagiellońska

Znaleźliśmy 68 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świdnica Dolnośląskie

15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15559491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21276822 15559491 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w zielonej części Świdnicy. MIESZKANIE PO REMONCIE !!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15667230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23596084 15667230 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. TYLKO U NAS !!! NOWA ATRAKCYJNA CENA!!! Na mieszkanie składa się: - salon - sypialnia - kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

229 000 PLN (4 872 zł/m2)

2
-
47 m2
1935
15376755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17149498 15376755 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - 3 pokoje - kuchnia - przedpo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (3 793 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15779354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25772468 15779354 Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy, w zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 41,7 m² znajduje si...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (8 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1933
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15739229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24920858 15739229 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy RynkuOferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czynszu, zaledwie kilka kroków od świdnickiego Rynku.Atuty nieruchomości:Prz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

720 000 PLN (5 496 zł/m2)

5
1
131 m2
1939
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15768525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25547059 15768525 Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku!Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni!Niebywałym atutem...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 748 zł/m2)

5
1
139 m2
1939