• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Świebodzice Patronacka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Patronacka

Znaleźliśmy 21 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Świebodzice Dolnośląskie

15742748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998146 15742748 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego Lokalizacja: Świebodzice, ul. Kazimierza Wielkiego - nowa część osiedla Powierzchnia: 44,70 m² Cena: 271 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

269 900 PLN (6 134 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15043885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 7914481 15043885 Do sprzedania przestronne mieszkanie na III piętrze w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z materiałów najwyższej jakości. Okna nowe ze współczynnikiem przenikalności 0,8Wm2K. Drzwi wewnętrzne DRE Podłog...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

554 000 PLN (7 486 zł/m2)

4
-
74 m2
1920
15724600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24660580 15724600 Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie BEZCZYNSZOWE !!! !!!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! TYLKO W WOMBAT NIERUCHOMOŚCI ŚWIETNA CENA 479 900zł do negocjacji !!! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż nie...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

479 900 PLN (3 839 zł/m2)

6
-
125 m2
1914
15280416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14612337 15280416 Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Sudeckim - ulica Zwycięstwa. Budynek 2 piętrowy po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa, domofon. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Użytkowana je...

Świebodzice (Osiedle sudeckie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

283 000 PLN (5 549 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15824585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26617253 15824585 Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje komfortowe warunki mieszkalne, doskonałą lokalizację oraz li...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

3
-
66 m2
1920
15880955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27617723 15880955 Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 r. Do odświeżenia.50 m2, 2 pokoje. 1 piętro.Osobna kuchnia. Łazienka z wc.Ogrzewanie centralne elektryczne energooszczędne.Okna plastikowe.Grube mury, ciepłe i ciche.Duza piwnica i strych.Kontakt: Filip Skrobi...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

220 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15822959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622015 15822959 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnej części Świebodzic, bezpośrednio przy granicy Książańskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość o powierzchni 39 m² (powierzchnia po p...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

229 000 PLN (5 872 zł/m2)

2
-
39 m2
1933
15863728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256538 15863728 Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m², zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone materiałami wysokiej klas...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

750 000 PLN (9 036 zł/m2)

3
-
83 m2
2018
15897696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008098 15897696 Oferta sprzedaży mieszkania – Świebodzice, ul. Patronacka 3 pokoje 78,24 m² ogród ok. 150 m² , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

579 000 PLN (6 637 zł/m2)

3
1
87.24 m2
1920
15750065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25117002 15750065 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Świebodzicach, dzielnica Ciernie Powierzchnia: 68 m² Piętro: Pierwsze Pokoje: 3 (salon, sypialnia, dodatkowy pokój) Kuchnia: W pełni wypos...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
-
68 m2
1950
15124575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10407671 15124575 Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C. oferuje mieszkanie na II piętrze kamienicy w Centrum Świebodzic (ulica Świdnicka). 4 pokoje : 26m2 16m2 5m2 14m2 garderoba : 7m2 kuchnia: 8m2 łazienka: 5m2 balkon Wysokość mi...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

179 000 PLN (4 262 zł/m2)

4
-
42 m2
-
15807514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367090 15807514 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Dwupoziomowe mieszkanie po remoncie 3 pokoje Świebodzice 55 m² Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m² , zlokalizowane w Świebodzicach. To idealna propozycja dla o...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (6 527 zł/m2)

3
-
55 m2
-