• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Chocianów

Znalezionych ofert: 19

15836547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Chocianowie | 3 pokoje z balkonem 26713749 15836547 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Mieszkanie 3 pokojeBalkonChocianów Od zaraz210 000,00 zł Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,50 m² znajdujące się w Chocianowie, woj. dolnośląskie. Mieszkanie usytuow...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

210 000 PLN (4 286 zł/m2)

3
1
49 m2
1970
15828150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy z duzym potencjałem 26624185 15828150 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska       797 231 625                                OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!               Mieszkanie w kamienicy z dużym potencjałem.      Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w kamie...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

250 000 PLN (2 551 zł/m2)

3
1
98 m2
1930
15840125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26767538 15840125 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                Słoneczne  2 pokojowe mieszkanie  w Chocianowie Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.Nieruchomość znajduje się n...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

198 000 PLN (4 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1978
15845170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu 26856070 15845170 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                   2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie. W skład mieszkania wchodzi ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

180 000 PLN (3 913 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15878335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 1 pietro balkon 27594100 15878335 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                          3 pokoje, 1 pietro , balkonChocianówDo sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50m2, położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.Nieruchomość znajduje się n...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

350 000 PLN (5 469 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15792339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie na sprzedaż 26012834 15792339 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                   Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły     Do sprzedania  przestronne, słoneczne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m2, położone w ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

395 000 PLN (5 064 zł/m2)

3
1
78 m2
1992
15801247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe 26231526 15801247 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                                                                                                   Mieszkanie  dupokojowe   Do sprzedania słoneczne 2 pokojowe miesz...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

265 000 PLN (5 521 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15860957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje niski czynsz 27191314 15860957 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                  Mieszkanie 3 pokoje niski czynszNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,68 m², zlokalizowane w atrakcyjnej części Chocianowa (woj. dolnoś...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

180 000 PLN (3 750 zł/m2)

3
1
48 m2
1950
15806257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokojowe 26334804 15806257 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                                 Mieszkanie 2 pokojowe  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2  , położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.N...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15860956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 3 pokojowe 27191315 15860956 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                     Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10 m2 , położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie....

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

356 000 PLN (4 944 zł/m2)

3
1
72 m2
1980
15823771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji | Chocianów 26616497 15823771 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693         Mieszkanie 3 pokojeChocianów Od zarazDo sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,80 m² znajdujące się w Chocianowie, woj. dolnośląskie. Mieszkanie usytuowane na 3 p....

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

225 000 PLN (3 814 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15824111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie|Kamienica|Ogródek|Perełka 26619387 15824111 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                  Mieszkanie 3 pokoje ChocianówPiwnicaOgródekNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  68,70 m², położone w Chocianowie, w województwie dolnośląskim. Lokal zn...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

287 000 PLN (3 827 zł/m2)

3
1
75 m2
1920