• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Jelcz-Laskowice Hirszfelda Ludwika

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ludwika i Hirszfelda

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Jelcz-Laskowice Dolnośląskie

15728961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24754830 15728961 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Jelczu-LaskowicachNa sprzedaż 2 pok. mieszkanie z loggią 48,3 m² Jelcz-LaskowiceOferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na 4. piętrze w zadbanym budynku. Lokal o powierzchni 48,3 m² to idealna propozycja...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

440 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15508878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
umeblowane i wykończone mieszkanie 20116020 15508878 Do zaoferowania mam Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w trzykondygnacyjnym  budynku na 2 oraz 1 piętrze (pozostały 2 takie same mieszkania) . Budynek zlokalizowany jest w cichej i pięknej okolicy nieopodal stawu w bezpośrednim sąsiedztwie ...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

471 300 PLN (10 473 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15508896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie mieszkania!Bez PCC!z balkonem! z windą! 20116010 15508896 Nieruchomości ApartamentDorota Kołttel:533 620 660Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu !Ostatnie mieszkania w centrum Jelcza-Laskowic!!!Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w nowo powstałej inwestycji w centrum miasta Jelcz...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

559 800 PLN (9 029 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15750024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25113962 15750024 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIInwestycjaW centrum miasta Jelcz-Laskowice przy ulicy FrezjowaStokrotkowa na osiedlu STOKROTKA PARK. Mieszkania są bezczynszowe- nie płacisz czynszu, płacisz wyłącznie za zużyte media.***ODBIÓR PAŹDZIERNIK 2026**...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

560 000 PLN (9 333 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15625759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i miejscem parkingowym 22726093 15625759 BEZ PCC BEZ PROWIZJI   KOLEJNY ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻY- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach.Do mieszkania przynależy ogródek (z zadaszonym tarasem).   Dostępne również podobne mi...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

460 000 PLN (9 787 zł/m2)

3
1
47 m2
2026
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15816123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum obok PKP 26636719 15816123 Dzień dobryPolecam rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowichach.Atuty lokalizacji:- samo centrum- 200m do stacji PKP (pociąg jedzie do Wrocławia 28min)- 250m do Dzkoły Podstawowej- 300m do Bricomarche- 350m do Intermarche- 400m do Przedszk...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15796307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26116953 15796307 NOWA NISKA CENABE PROWIZJI I PODTKU PCCMIESZKANIE GÓRNE 420 000 zł (obniżka ceny z 450 000 zł)Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu NOWE MIŁOSZYCE na sprzedaż o pow. 46,5 m2, ogródek dostępny bezpośrednio z salonu 40 m2. Duży taras z kostki z drewnianą we...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

460 000 PLN (9 892 zł/m2)

3
1
46.5 m2
2025