• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Kamieniec Wrocławski Spółdzielcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wrocławski, Spółdzielcza i Kamieniec

Znaleźliśmy 2,420 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15836666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717149 15836666 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie WrocławiaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokaliz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 614 PLN (9 509 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15846540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889446 15846540 Mieszkanie z potencjałem w sercu Dobroszyc 57,9 m² komfortowej przestrzeniSzukasz mieszkania w spokojnej miejscowości, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę.Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni ...

Dobroszyce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
57 m2
1960
15490321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19736666 15490321 Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia w samym centrum tuż przy rynku  , ul. Pawłowa WrocławSame zalety: blisko Rynku, węzłów komunikacyjnych (autobus i tramwaj prawie pod domem), barów, restauracji, food trucków, targowiska, szkoły, przychodni, kino, t...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (9 841 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15869817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27410441 15869817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33 mOpiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, która łączy ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

559 000 PLN (16 939 zł/m2)

2
-
33 m2
1964
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027