• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Kowary Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna i Kowary

Znaleźliśmy 2,400 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15897462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003489 15897462 Duże pokoje po remoncie rozkładZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini – spokojnej, bezpiecznej miejscowości z bezpośrednim połączeniem kolejowym z centrum Wrocławia (ok....

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

517 000 PLN (8 602 zł/m2)

3
1
60.1 m2
-
15897380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000976 15897380 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe w Oleśnicy.Nieruchomość o powierzchni 53 m2.Lokal składa się z:- 3 pokoi,- łazienki,- oddzielnej kuchni,- zabudowanego balkonu.Do nieruchomości przynależy ró...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

449 000 PLN (8 472 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15897375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28000968 15897375 Krzykikawalerka1pok.piwnicauniwersytettopPrezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, przy ulicy Komandorskiej we Wrocławiu.Nieruchomość znajduje się na parterze z 4 pięter. Rozkład:- pokój,- kuchnia, - łazienka,- korytarz.Do miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

425 000 PLN (15 735 zł/m2)

1
1
27.01 m2
1960
15897316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000893 15897316 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 197 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15897287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999207 15897287 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15897235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998708 15897235 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 759 zł/m2)

1
1
27.72 m2
2012
15896824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988454 15896824 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15560101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21304127 15560101 To idealna oferta dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i komfort!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 68 m², znajdujące się na parterze budynku wielolokalowego w spokojnej miejscowości Zebrzydowa. Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort d...

Zebrzydowa (Dolnośląskie, gm. Nowogrodziec)

450 000 PLN (4 945 zł/m2)

3
1
91 m2
1950
15517264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa kawalerka w centrum Wołowa!Niski czynsz! 20305539 15517264 Nieruchomości Apartament 533 844 595 Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i przedpokoju....

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

295 000 PLN (10 536 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15893295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906818 15893295 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 288 PLN (12 440 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027