• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Oława Sportowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sportowa

Znaleźliśmy 9 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Oława Dolnośląskie

15666424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 52m2 Oława Rynek 23587527 15666424 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Rynku w Oławie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wynajmowane. Mieszkanie ma powierzchnię razem 51.9 m2.W skład mieszkania wchodzą:- Duzy przedpokój - Jasna kuchnia - Przestronny...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

455 000 PLN (8 922 zł/m2)

2
1
51 m2
1775
15844744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Oława Rynek 3 pokoje 48m2 26844633 15844744 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rynku w Oławie mieszczące się na pierwszym piętrze z widokiem na Ratusz. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 47,79 m² w którego w skład wchodzą:- Przedpokój - Duży salon z wyjściem na balkon- Pokój do którego przecho...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

395 000 PLN (8 404 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15856517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091748 15856517 BEZPOŚREDNIO od dewelopera , brak prowizji oraz podatku 2% PCC. MIESZKANIA W RÓŻNYM METRAŻU. TERMIN ODDANIA DO UŻYTKOWANIA 30.09.2026 BESTATE WROCŁAW oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 51,48m.kw. Mieszkanie p...

Stanowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

447 876 PLN (8 782 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15845090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850803 15845090 Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, Ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i... cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku.A wieczorem? Salon zamienia się w centrum dowodzenia kolacja przy wspól...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

489 000 PLN (9 404 zł/m2)

3
1
52 m2
2010
15812040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26458715 15812040 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Oławy, w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 ...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15668257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkanie 4 pokoje 75m2 PROMOCJA 23610089 15668257 NOWA CENA!!! DO KOŃCA GRUDNIA 650 TYŚNa sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Oławie, mieszczące się w budynku z 2013 roku z windą z poziomu 0 oraz miejscami postojowymi przed samym budynkiem. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 75 m...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

650 000 PLN (8 667 zł/m2)

4
1
75 m2
2013
15886102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 27748166 15886102 Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) i wyjściem na o...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

585 000 PLN (12 447 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15863851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257597 15863851 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Otoczenie ni...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

465 000 PLN (11 625 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15666410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 69m2 Oława Chrobrego 23587524 15666410 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy Bolesława Chrobrego na skrzyżowaniu z ulicą Młyńską, w centrum Oławy oraz w okolicy dworca autobusowego oraz rynku. W zadbanym bloku z duża piwnicą. Idealne d...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

570 000 PLN (8 261 zł/m2)

1
1
69 m2
1994