• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Osola Wczasowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wczasowa i Osola

Znaleźliśmy 2,398 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15897856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011475 15897856 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15560101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21304127 15560101 To idealna oferta dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i komfort!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 68 m², znajdujące się na parterze budynku wielolokalowego w spokojnej miejscowości Zebrzydowa. Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort d...

Zebrzydowa (Dolnośląskie, gm. Nowogrodziec)

450 000 PLN (4 945 zł/m2)

3
1
91 m2
1950
15517264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa kawalerka w centrum Wołowa!Niski czynsz! 20305539 15517264 Nieruchomości Apartament 533 844 595 Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i przedpokoju....

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

295 000 PLN (10 536 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15893295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906818 15893295 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 288 PLN (12 440 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15798652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26177739 15798652 Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 42,79 m.kw, znajdujące się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15613901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485968 15613901 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- Psie Pole, Wro...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

902 990 PLN (17 706 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15613995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485943 15613995 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 055 240 PLN (18 513 zł/m2)

3
-
57 m2
2023