• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Pietrzykowice Fabryczna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pietrzykowice i Fabryczna

Znaleźliśmy 2,384 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15766612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25506641 15766612 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, oso...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

426 100 PLN (6 985 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15753847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25217185 15753847 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowa...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

276 500 PLN (6 011 zł/m2)

2
-
46 m2
1939
15752759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174417 15752759 Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum!Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukujących niepowtarzalnego wnętrza!Na powierzchnię mieszkania składa się otwarta,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

2
-
76 m2
1939
14899361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4265401 14899361 Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Zrobiona została nowa łazienka oraz przygotowano miejsce na aneks kuchenny. Wydzielony został pokój dzienny, jadalnia i dwa mniejsze pokoje do własnej aranżacji. Do dyspozycji właści...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1995
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984