• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Walbrzych Podgorze Drzymaly

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podgorze i Drzymaly

Znaleźliśmy 24 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Walbrzych Dolnośląskie

15533432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20672673 15533432 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! N...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

3
-
62 m2
1970
15654282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23368095 15654282 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wałbrzych, Stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m&su...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

300 000 PLN (5 085 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15870575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27431992 15870575 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m² , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej czę...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

145 000 PLN (3 222 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15738614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24908344 15738614 Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 30510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

31 000 PLN (1 069 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15872531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495928 15872531 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 47,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 73 wraz z udziałem wynoszącym 183910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym u...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

86 000 PLN (1 830 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15893213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904158 15893213 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 89710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

58 000 PLN (1 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904157 15893212 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,78 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 3 wraz z udziałem wynoszącym 127310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

62 000 PLN (1 771 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15263603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14160568 15263603 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym centrum Wałbrzycha, nieopodal Placu Magistrackiego...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

399 000 PLN (3 694 zł/m2)

3
-
108 m2
1900