• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wilczyce Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilczyce i Kasztanowa

Znaleźliśmy 2,393 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15771894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25595928 15771894 Duże, bezczynszowe, 2 garaże, działka ogrodowa Kto chce zaoszczędzić pieniądze i w cenie kawalerki w mieście kupić większe lokum by cieszyć się urokami wiejskiego życia - ten powinien niezwłocznie nabyć to 4 pokojowe mieszkanie. Okazyjna oferta sp...

Dłużyna Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

247 000 PLN (3 338 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15292646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14965078 15292646 Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego powierzchnia wynosi 70,6 m kw i obejmuje duży pokój dzienny z wyj...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

497 000 PLN (7 100 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15888366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810906 15888366 NOWA NIŻSZA CENA 620TYŚNa sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku z 2018roku.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym otwartym na p...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (15 637 zł/m2)

2
-
39.65 m2
2018
15814116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do remontu | Głogów | Okazja 26599142 15814116 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malina    573 087 693         Mieszkanie 2 pokojowe Głogów do remontu niski czynszNa sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,05 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku w Głogowie ...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

232 000 PLN (4 549 zł/m2)

2
1
51 m2
1970
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026