• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wilczyce Wilczycka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilczycka i Wilczyce

Znaleźliśmy 2,446 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15852443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032910 15852443 Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (10 879 zł/m2)

2
-
33 m2
1950
15776941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25722053 15776941 MIESZKANIE ŚWIDNICA, okolice LidlaNa sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m(60,4 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowy pokój na strychu), położone na 2. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.Lokalizacja jest bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

390 000 PLN (5 909 zł/m2)

3
1
66 m2
1939
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym), kuchnia...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15734985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850486 15734985 REZERWACJA!Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych!IDEALNE POD INWESTYCJE!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.Mie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

330 000 PLN (6 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1975
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905
15785910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25895869 15785910 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się na osiedlu Nowy Dwó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1950