• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Cynamonowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Cynamonowa

Znaleźliśmy 1,557 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław Dolnośląskie

15896312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976567 15896312 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, du...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15896218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973186 15896218 Szczepin2pok.windapiwnicabalkonfrancuskitopNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie tuż przy ul. Zachodniej we Wrocławiu.Powierzchnia nieruchomości to 39 m², mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne i dobrze rozplanowane. Lokal składa się z: - dwóch niezależnyc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 000 PLN (13 821 zł/m2)

2
1
39 m2
1971
15893856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921553 15893856 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 999 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof DudekOtoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwary. Mieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981134 15896486 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61m2 z tarasem o pow. około 15 m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach w okolicy ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 52,61 m2 z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 082 PLN (14 617 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15869904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411436 15869904 Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj.Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni z wydzieloną małą jadalnią, łazienki i holu.Dodatkowym atut...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
55.16 m2
2008
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15888366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810906 15888366 NOWA NIŻSZA CENA 620TYŚNa sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku z 2018roku.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym otwartym na p...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (15 637 zł/m2)

2
-
39.65 m2
2018