• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 296

15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15865013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wkrótce gotowe do odbioru. Swietna lokalizacja 27278781 15865013 ozkładowe,BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaproje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 463 PLN (13 225 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15896545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wujątkowe, dużo przeszkleń. Wkrótce do odbioru. 27982036 15896545 krBEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bardzo wygodnym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

724 550 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15887489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny. Klucze w tym roku. 27784494 15887489 BEZ PROWIZJI I PCCDo odbioru w tym roku.Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części Wrocławia - Nowe Żerniki.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY-duże przeszklenia - dosko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (11 187 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15877800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, otoczone zielenią, widok na park 27579079 15877800 BEZ PROWIZJIBEZ PCCGOTOWE DO ODBIORUWyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park!Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!MI...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15823110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe osiedle, blisko tramwaj. 26659466 15823110 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaprojektowanych ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 735 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15853711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na park. Gotowe do odbioru. 27054703 15853711 BEZ PROWIZJI I PCCDo sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul. Królewieckiej.Mieszkanie gotowe do odbioru.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ-pokój z ane...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 129 PLN (12 323 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15858107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród, taras. Wktótce klucze. 27139087 15858107 BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej, świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bard...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 782 PLN (11 590 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15886099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747198 15886099 OKAZJA!! 2 pokoje z oddzielną kuchnią DO REMONTUOferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Stalowej, na osiedlu Gajowice.UKŁAD POMIESZCZEŃNa powierzchnię 48 m2 składają się:- salon z zachodnią ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

520 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
-
48 m2
1963
15897946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28013959 15897946 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

774 999 PLN (11 073 zł/m2)

3
1
69.99 m2
2009
15897277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27999219 15897277 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025
15897267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27999218 15897267 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936