• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Ibn Siny Awicenny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siny, Ibn i Awicenny

Znaleźliśmy 1,526 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław Dolnośląskie

15897375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28000968 15897375 Krzykikawalerka1pok.piwnicauniwersytettopPrezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, przy ulicy Komandorskiej we Wrocławiu.Nieruchomość znajduje się na parterze z 4 pięter. Rozkład:- pokój,- kuchnia, - łazienka,- korytarz.Do miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

425 000 PLN (15 735 zł/m2)

1
1
27.01 m2
1960
15897316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28000893 15897316 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 197 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15897287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999207 15897287 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15897235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998708 15897235 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 759 zł/m2)

1
1
27.72 m2
2012
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15893295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906818 15893295 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 288 PLN (12 440 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15798652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26177739 15798652 Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem, miejsca postojowe, niska zabudowa. Planowana data odbioru na IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 42,79 m.kw, znajdujące się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

666 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15613901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485968 15613901 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- Psie Pole, Wro...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

902 990 PLN (17 706 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15613995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485943 15613995 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 055 240 PLN (18 513 zł/m2)

3
-
57 m2
2023