• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 454

15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15897228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998302 15897228 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG BELOWNa sprzedaż apartament o powierzchni 43 m², położony w prestiżowej dzielnicy. Lokal znajduje się w 9-piętrowym budynku z 2016 roku, w zadbanej klatce schodowej i spokojnej okolicy. Apartament jest...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

1
-
43 m2
2016
15870021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 balkony + widok na zieleń | 86,9 m² | południowe 27416540 15870021 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m², położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (10 221 zł/m2)

3
1
86 m2
2002
15861751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ponad 110m2 | 2 poziomy| Partynice 27211068 15861751 Dwupoziomowa przestrzeń przy Torze Wyścigów Konnych - WrocławPrezentujemy wyjątkową, dwupoziomową rezydencję o powierzchni użytkowej przekraczającej 110 m2 (liczonej po podłodze), położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Partynic i Oł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 489 zł/m2)

4
1
94 m2
2006
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15896444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 3-pokoje | ATAL Tower | Bulwary Wrocław 27980242 15896444 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu — Atal Towers. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, miejski styl życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
2
67 m2
2017
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15705781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum - 10min do PKP - 15min do Politechniki 24285925 15705781 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,38 m², położonego na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kniaziewicza we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się przy jednej z bocznych ulic, z bezp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

556 000 PLN (12 087 zł/m2)

3
1
46 m2
1880
15897155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995750 15897155 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! To wyjątkowy Apartament położony ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

907 740 PLN (20 630 zł/m2)

2
1
44 m2
2027