• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 442

15888300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808974 15888300 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 496 PLN (13 659 zł/m2)

3
1
63 m2
2027
15887544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785328 15887544 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym. Trzypokojowe mieszkanie z dwiema loggiami położone w świetnie skomunikowanej lokalizacji to idealna propozycja dla pary lub rodziny. Funkcjonalny układ, przyjazna przestrzeń i mi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

882 372 PLN (14 006 zł/m2)

3
2
63 m2
2027
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15888359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810234 15888359 Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej częśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (16 143 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15784712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25860381 15784712 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,71 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej części Wrocławia w okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

562 302 PLN (16 538 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15828190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26627273 15828190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (3,32 m), zlokalizowane prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15870657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435969 15870657 Opiekun ofertyMaciej Mituś+48 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomości stanowi jej istotny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN (14 167 zł/m2)

3
1
54 m2
1979
15876571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541340 15876571 Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Huby to najbliższa centrum miasta część Krzyków. Nieruchomość zlokalizowana jest u zbiegu ulic Glinianej i Borowskiej, na szóstym piętrze bloku p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (11 458 zł/m2)

3
1
48 m2
1971
15889014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840325 15889014 Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:Maciej Mituśtel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Wszystko, c...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 999 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15779774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788991 15779774 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem!Otoczenie nieruchomości:Tarnogaj to dynamicznie rozwijające się osiedle Wrocławia. Blisk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

766 458 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15867086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27334996 15867086 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 235 PLN (7 655 zł/m2)

5
2
98 m2
2027