• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 442

15889712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860422 15889712 Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 87 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na Gaju. Otoczenie nieruchomości: Gaj, to jedna z najpopularniejszych części ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (15 517 zł/m2)

4
1
87 m2
2005
15742329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24990435 15742329 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się skl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (11 817 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15881605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641295 15881605 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerW trakcie sprzedaży.We speak English & German. Offer below.Zobacz film: https:youtu.beQx7F66VrHHwPrzytulny azyl w mieście? Mieszkanie idealne na start?Dokładnie tak!Oto trzypokojowa perełka we Wroc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (9 483 zł/m2)

3
-
58 m2
1938
15812122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26466445 15812122 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,92 m2.Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w budynku przy Alei Wiśniowej.Otoczenie nieruchomośc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (9 426 zł/m2)

3
1
61 m2
1960
15839218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26749128 15839218 Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 24,22m2 z salonu wyjście na b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 172 704 PLN (21 322 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15887296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780819 15887296 Opiekun oferty:Tomasz Leimantel. 602101602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

359 000 PLN (8 349 zł/m2)

2
-
43 m2
1920
15794227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26067145 15794227 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie położone niedaleko od ul. Powstańców Śląskich jednej z najlepiej skomunikowanych arterii Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

490 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
-
34 m2
1960
15889227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846207 15889227 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poło...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 900 PLN (19 164 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15869076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27399641 15869076 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się w spokojnej, kameralnej części dzielnicy Krzyki, na osiedlu Księże ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 292 zł/m2)

3
2
65 m2
2007
15858738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27153828 15858738 Opiekun oferty: Robert Kordowskitel. 602 101 602Przytulna kawalerka o powierzchni 25 m, zlokalizowana w budynku przy ul. Zwycięskiej. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut i przestrzeń do wypoczynku.Otoczenie nieruchomości:Dogodna lokalizac...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

420 000 PLN (16 800 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15819406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649523 15819406 OPIEKUN OFERTY:WERONIKA WOŹNIAKTEL. 602-101-602Nr licencji PFRN 30960Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane na 3. ostatnim piętrze budynku z 1998 roku przy ul. Wałbrzyskiej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 214 zł/m2)

3
1
103 m2
1998
15836666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717149 15836666 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie WrocławiaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokaliz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 614 PLN (9 509 zł/m2)

4
1
70 m2
2025