• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 163

15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15897048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27993177 15897048 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Mieszkanie na ostatnim etapie wykańczania. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona je...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

4
1
57 m2
1970
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15893756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27919447 15893756 Lux kawalerka Top Ul Litewska topPolecamy na sprzedaż kawalerka 27 m² po generalnym remoncie Widok ul. LitewskaElegancka kawalerka po generalnym remoncie Widok Gotowa do zamieszkania ⸻Mieszkanie, do którego po prostu się wprowadzaszNa sprzedaż w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

464 998 PLN (17 286 zł/m2)

1
1
26.9 m2
1984
15893746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27918456 15893746 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Ponadto istnieje możliwość zagospodarowania poddasza n...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

4
-
67 m2
2026