• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 309

15614004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485957 15614004 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Planowany odbiór na IV kwartał 2025r. Deweloperskie, 45,65 m.kw. z dużym balkonem, centrum miasta Wrocław. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 291 PLN (15 318 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15654446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39m² | centrum | gotowe | jako inwestycja 23370477 15654446 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m², położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz jasnym wnętrzem, które zapewnia komfor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15845272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859605 15845272 Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepów.Mieszkanie znajduje się na parta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (15 676 zł/m2)

1
1
37 m2
2026
15845273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859602 15845273 Kawalerka 100 metrów od Sky Tower.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepó...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 151 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15723041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629895 15723041 Opiekun oferty: TOMASZ LEIMANPFRN nr.28679tel. 602 101 602Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel Wings Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość mieści się 10 min drogi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 599 000 PLN (34 579 zł/m2)

3
2
133 m2
2010
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15700937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205327 15700937 Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym!BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, z balkonem, na parterze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia sta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (14 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15812605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538853 15812605 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15812607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26538855 15812607 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

3
1
51 m2
1961