• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Fabryczna

Znalezionych ofert: 304

15896545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wujątkowe, dużo przeszkleń. Wkrótce do odbioru. 27982036 15896545 krBEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bardzo wygodnym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

724 550 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15896387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978499 15896387 ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajd...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15845506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26862907 15845506 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15895963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964522 15895963 Opiekun oferty: Robert Kordowski602?101?602Prezentowane zdjęcia to poglądowe wizualizacje wnętrz.Otoczenie nieruchomości: Maślice to cicha, zielona i dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia, oferująca liczne tereny spacerowe i rekreacyjne (m.in. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15896475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981141 15896475 Doradca klienta:Maciej Pepłowskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 55,45 m, położone na 2. piętrze budynku z windą przy ul. Mosiężnej we Wrocławiu. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
55 m2
2009
15896411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979450 15896411 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Głó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 976 PLN (12 230 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970806 15896151 Oferta m2 w cenie 9999 obowiązuje do momentu podpisania 3 pierwszych umów .Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 044 PLN (10 074 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15896039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27965982 15896039 ul. Maxa Berga, Nowe Żerniki WrocławKupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 71 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku z windą dla wymagający...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 197 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15857816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133566 15857816 ul. Połaniecka, GrabiszynPrzestronne, w pełnym rozkładzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,40 mkw. z loggią w kamienicy z 1940 roku na Grabiszynku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym składa się z dużego pokoju, kuchni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

1
1
37 m2
1940
15868340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27380549 15868340 ul. Maślicka, okoliceKupujący nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku dla wymagających klientów. Mieszkanie znajduje się na pierwszy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

988 000 PLN (14 970 zł/m2)

4
1
66 m2
2025
15867153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336928 15867153 ul. Ruczajowa, Maślice Kupujący nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwup...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (16 059 zł/m2)

3
1
51 m2
2025