• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Krzyki Hauke Bosaka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Hauke i Bosaka

Znaleźliśmy 455 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Krzyki Wroclaw Dolnośląskie

15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof DudekOtoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwary. Mieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15891392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896625 15891392 Jeśli szukasz spokoju i sielanki jak na wsi, ale nie chcesz wyprowadzać się z miasta to mieszanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe (46,6 m²) mieszkanie w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego bu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (9 653 zł/m2)

2
1
46.62 m2
1950
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15836666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26717149 15836666 Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania dla Rodziny, na przyjaznym osiedlu, na południowym-zachodzie WrocławiaOpiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Inwestycja zlokaliz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 614 PLN (9 509 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15867314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27343974 15867314 Opiekun oferty: Kamil Swatowskitel. 602 101 602 Tylko w SDP Nieruchomości!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy (Ferio Gaj, Kaufland, Bie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 000 PLN (14 423 zł/m2)

3
2
52 m2
1980
15856514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091897 15856514 3-pokojowe, narożne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 73,1 m, położone na ostatnim 3 piętrze w inwestycji Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera.Opiekun ofertyNatalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

877 000 PLN (12 014 zł/m2)

3
1
73 m2
2011
15850607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26999883 15850607 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 73 m 2x Balkon 2x Garderoba Opiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Porannej w spokojnej, uporządkowanej części miasta z ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (11 097 zł/m2)

3
2
72 m2
2000
15575873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21660179 15575873 ul. KryształowaNowoczesne, w wysokim standardzie, gustownie urządzone dwupoziomowe mieszkanie o pow. 68,19 m w budynku z 2018 roku na Ołtaszynie. Całkowita powierzchnia mieszkania liczona po podłodze wynosi około 84 m, natomiast w księdze wieczystej ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

3
1
68 m2
2018
15882685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27673100 15882685 Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań z ogrodami lub tarasami – wymarzone miejsce do życi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 125 000 PLN (8 789 zł/m2)

5
1
128 m2
2024
15828175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625368 15828175 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (13 221 zł/m2)

3
-
68 m2
-