• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Srodmiescie Karola Olszewskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Olszewskiego i Karola

Znaleźliśmy 173 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Srodmiescie Wroclaw Dolnośląskie

15879158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27609169 15879158 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we WrocławiuZAPRASZAMY DZISIAJ NA DZIEŃ OTWARTYgodziny: 15:00 - 19:00 adres: Daszyńskiego 1123 (7 piętro)Otoczenie nieruchomości:Otocze...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

390 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1990
15891159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889983 15891159 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 869 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1950
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15800242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210350 15800242 Opiekun ofertyDaniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie w kamienicy z potencjałemNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, położone na 1. piętrze kamienicy z początku XX wieku przy ul. Żeromskiego, w jednej z lepiej skomunikowan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 900 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
62 m2
1900
15790697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25974688 15790697 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż atrakcyjny pakiet trzech mieszkań we Wrocławiu, idealny dla inwestora poszukującego pewnej i rentownej lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada odrębną księgę wieczystą, a całość daje możliw...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 054 zł/m2)

3
-
56 m2
1909
15786249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25900095 15786249 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrumOtoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo dobrze skomunikowany z całym Wrocławiem. Blisko nieruchomoś...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (11 093 zł/m2)

2
1
54 m2
1905
15872749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501806 15872749 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602*** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo?- dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci, a konkretnie studentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersyte...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

895 186 PLN (16 578 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15857613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27128210 15857613 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy i stanowi świetną propozycję zarówno ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

529 000 PLN (18 893 zł/m2)

2
1
28 m2
1930
15851704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27018290 15851704 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Placu Bema, w bloku z 1994 roku z windą.To idealna propozycja zarówno dla inwestorów (wynajem dla studen...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 990 PLN (11 123 zł/m2)

5
1
89 m2
1994
15794759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26079211 15794759 ul. OlszewskiegoPrzestronne, dwustronne, w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m z loggią w budynku z 1978 roku z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na dziesiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym skła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (13 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15848610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26944981 15848610 Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.Mieszkanie ma 46,5 m² i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą. Funkcjonalne i jasne wnętrza w pełni wyposażone, w tym meble, pra...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 180 000 PLN (25 106 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15848118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26933012 15848118 Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków i widoku soczystej zieleni za oknem, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskiego komfortu? To mieszkanie to kwintesencja życia w najlepszym wydaniu, w najbardziej prestiżowej i zielonej części Wrocławia.N...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 090 000 PLN (18 412 zł/m2)

2
-
59.2 m2
2013