• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 314

15839159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26741647 15839159 ***TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI***OPIEKUN OFERTY:Magdalena BorońskaTel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w samym centrum miasta, przy ul. Świdnickiej, 300 metrów od Wrocławskiego ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

1
-
34 m2
1965
15820493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649527 15820493 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Licencja nr: 28295Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości.Podstawowe informacje:Mieszkanie o pow. 51,8 m2, w kamienicy, przy ul. Łukasińskiego na Przedmieściu Oławskim, na trzecim piętrze w budynku z lat trzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

2
1
51 m2
1930
15828431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649604 15828431 Polecam! Super cena do końca lutego! Mieszkanie typu studio z 2 wydzielonymi częściami sypialnianymi w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

704 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
44 m2
2009
15828429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649603 15828429 Polecam! Nowa cena! Super cena do końca lutego! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku!Opiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

617 600 PLN (16 253 zł/m2)

1
1
38 m2
2009
15816165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649503 15816165 Opiekun oferty:Emilian Janusztel. 602 101 602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2, wykończone w podwyższonym standardzie w ścisłym centrum Wrocławia.Otoczenie nieruchomości:D...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (14 220 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15798013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161369 15798013 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego.Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 34,65 m, zlokalizowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 000 PLN (23 294 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15846145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877073 15846145 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama z Maszkowic we Wrocławiu w prestiżowej części miasta, tuż przy O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 000 PLN (27 976 zł/m2)

3
1
84 m2
2018
15824487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649564 15824487 Mieszkanie GOTOWE! zapraszam na prezentacjeOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codziennego życi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (15 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1971
15613920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485977 15613920 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację. Sprzedam mieszkanie o pow. 45,18 m.kw . z kom&oacute...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15778246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748020 15778246 Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta.80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie.Do wprowadzenia od zaraz!W cenie wolnostojący garaż usytułowany w podwórku.Beautiful, high-rise apartment o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 442 520 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
80.14 m2
1930
15888123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27803127 15888123 POLECAM DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE W NOWOCZESNYM BUDYNKU ! Polecam do SPRZEDAŻY ; komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restau...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 400 PLN (22 200 zł/m2)

1
1
27 m2
2017
15888124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803122 15888124 Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. Apartament składa się z dużej sypialni z wygodnym małżeńskim łożem, dużą szafą w zabudowie, przestronnego salonu z aneksem kuchennym , eleganckiej łazienki wy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

836 400 PLN (17 069 zł/m2)

2
-
49 m2
2009