• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15641550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23084500 15641550 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15627711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22788632 15627711 Opiekun nieruchomości: Julia Kowalskatel. 602 101 602Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:Część Starego Miasta, przy Odrze, to lokaliz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15742199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24988988 15742199 Mieszkanie 4-pokojowe idealna dla inwestora lub rodziny 82 m2 Przedmieście OławskieOpiekun nieruchomości:Sylwia Bednarskatelefon 602 101 602Numer licencji pośrednika 31049*** wyłącznie w biurze SDP***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

705 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
1
81 m2
1880
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15723041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629895 15723041 Opiekun oferty: TOMASZ LEIMANPFRN nr.28679tel. 602 101 602Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel Wings Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość mieści się 10 min drogi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 599 000 PLN (34 579 zł/m2)

3
2
133 m2
2010
15619508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22590056 15619508 Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 29.48 m2,- Sypialnia 12.51 m2,- Sypialnia 12.27 m2,- Łazienka 3.44 m2.Do mieszkania przynależy taras.Najważniej...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 077 780 PLN (18 908 zł/m2)

3
-
57 m2
2019
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
15686870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23952796 15686870 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFRN 23518Zalety...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (22 185 zł/m2)

1
1
27 m2
2012
15680846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23836741 15680846 Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece!Wyłącznie w biurze SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazur 602 101 602604 967 [email protected] licencji PFR...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (20 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2012
15672325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23691414 15672325 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Wyjątkowo rzadko pojawiające się mieszkanie, jedno z ośmiu, które w budynku Sky Tower mają taras....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 900 000 PLN (33 333 zł/m2)

3
2
177 m2
2007