• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 2 671

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15884198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696105 15884198 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowoczesne, dwupoziomowe, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 46 m w apartamentowcu z 2019 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy ul. ŚwistackiegoMieszkanie znajduje się na 6 piętrze ( od stro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 900 PLN (13 020 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15865013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wkrótce gotowe do odbioru. Swietna lokalizacja 27278781 15865013 ozkładowe,BEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu - jednej z najlepiej zaproje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 463 PLN (13 225 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15897411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z pięknym, narożnym ogrodem 28002215 15897411 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na pograniczu Jagodna i Iwin.Do mieszkania przynależny narożnym ogród o powierzchni aż 126 m2.Kameralny budynek. Tylko 10 mieszkań, 2 piętra.To idealna prop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

4
1
76 m2
2027
15896545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wujątkowe, dużo przeszkleń. Wkrótce do odbioru. 27982036 15896545 krBEZ PROWIZJI I PCCPRZEKAZANIE MIESZKAŃ- lato 2026 r.Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu w świetnie zaprojektowanej dzielnicy Nowe Żerniki we Wrocławiu.Mieszkanie wyróżnia się bardzo wygodnym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

724 550 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15886799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe. Idealne dla rodziny lub do wynajmu. 27766955 15886799 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem.Opis nieru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15887489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny. Klucze w tym roku. 27784494 15887489 BEZ PROWIZJI I PCCDo odbioru w tym roku.Polecam funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w jednej z najlepiej zaprojektowanych części Wrocławia - Nowe Żerniki.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY-duże przeszklenia - dosko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (11 187 zł/m2)

4
1
75 m2
2026