• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 469

15717637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24535741 15717637 POLECAMY NA WYNAJEM - LOKAL BIUROWY! Jeśli szukasz prestiżowego miejsca na biuro, które podkreśli profesjonalny wizerunek Twojej firmy  ten lokal jest idealnym wyborem! Do wynajęcia ustawny lokal BIUROWY z DUŻĄ WITRYNĄ, położony w bardzo atrakcyjnej ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (103 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15891335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27894899 15891335 HALA MAGAZYNOWA Z RAMPĄ - WYNAJEM Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m². Obiekt murowany, o wysokości od 5,12 m do 5,70 m, nieogrzewany. Parametry hali: brama rozładunkowa z poziomu rampy: szer. 3,24 m, wys. 2,78 m ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (32 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15859580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27169384 15859580 LUKSUSOWE BIURO Z TARASEM NA KRZYKACH W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m², usytuowany na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej (winda) na wrocławskich Krzykach, w pobliżu centrum mia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 760 PLN (49 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15811339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26435569 15811339 DO WYNAJĘCIA BIURO 303,21 m² CENTRUM RYNEK Od zaraz do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 303,21 m² , położony na 1 . piętrze (z 5) reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym centrum...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15894645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948009 15894645 DO WYNAJĘCIA BIURO 303,21 m² CENTRUM RYNEK Od zaraz do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 303,21 m² , położony na 1 . piętrze (z 5) reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym centrum...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15867641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27350163 15867641 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy magazyn z showroomem Wrocław, Krzyki (113 m²) Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 155 PLN (54 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15848548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26942765 15848548 OPIEKUN OFERTY:Weronika WoźniakTel: 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność medyczną, kosmetologiczną lub pokrewną, zlokalizowany przy ul. Braniborskiej we Wrocław.Opis nieruchom...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (114 zł/m2)

6
-
145 m2
2024
15835255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757684 15835255 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Witolda....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (106 zł/m2)

2
-
66 m2
2022
15857700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27130783 15857700 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 90 m, położonego na II piętrze nowoczesnego budynku biurowego prz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (78 zł/m2)

6
-
90 m2
2019
15818431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26649496 15818431 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563***WOLNE OD ZARAZ***Do wynajęcia 159 m powierzchni biurowej zlokalizowanej na 1. piętrze odrestaurowanej, wolnostojącej neogotyckiej kamienic...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 950 PLN (50 zł/m2)

7
-
159 m2
1908