• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15807449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365798 15807449 POKÓJ BIUROWY - 21 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 21 m² Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od zaraz Opis lokalu: Do wynajęcia pokój biurowy o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 PLN (50 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15807439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365788 15807439 Biuro 63 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 63 m² , zlokalizowana na 5 . piętrze reprezentacyjnej, odre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 465 PLN (55 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15398371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17651185 15398371 Lokal biurowy 70 m² - 2 pokoje Wrocław Krzyki (okolice Sky Tower) Do wynajęcia: nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 56 m² + części wspólne , położony na 6. piętrze biurowca z windą . Biuro składa się z dwóch pomieszczeń...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15867641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27350163 15867641 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy magazyn z showroomem Wrocław, Krzyki (113 m²) Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 155 PLN (54 zł/m2)

11
-
113 m2
-
15807500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26366824 15807500 Biuro 51 m² w Centrum Wrocławia przy Rynku W odrestaurowanej kamienicy, obok parkingu wielopoziomowego Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 51 m² , zlokalizowana na 5 . piętrze reprezentacyjnej, od...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 805 PLN (55 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15807441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26365796 15807441 DO WYNAJĘCIA BIURO 1 POKOJOWE O POW. 21 m2 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 22 m2, 1 pokój, położony na parterze kameralnego budynku biurowego w bardzo dobrym standardzie w zadbanym ładnym otoczeniu. Bardzo dobry standard wykończenia, kl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 029 PLN (49 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15807440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365794 15807440 LUKSUSOWE NOWE BIURO 1 pokojowe NA KRZYKACH ! Powierzchnia 38,4 m2 - 1 pokój - open space w nowoczesnym biurowcu na Krzykach. Istnieje możliwość wynajmu również innego pokoju 38,40 m2 na III p. oraz pokoju o pow. 42,20 m2. Pokój ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 PLN (65 zł/m2)

11
-
38 m2
2012
15766123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25498661 15766123 LOKAL BIUROWY - WROCŁAW KRZYKI OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia użytkowa: 50 m² Powierzchnia całkowita: 67 m² Układ: 3 pokoje ( 2pokoje po 15 m2 + 19 m2 z miejscem na sekretariat) + wspólny aneks kuchenny i WC Piętro: 7 (...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 350 PLN (50 zł/m2)

11
-
67 m2
-
15714093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24450425 15714093 NOWA HALA w bardzo dobrym standardzie o pow. OKOŁO 350 m2 w tym biuro i wc ! Hala magazynowa o pow. około 380 m2 w tym 1 pokój biurowy o pow. ok. 20 m2 + wc . Nowa hala w wysokim standardzie - murowana, czysta i sucha, pomalowa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 750 PLN (31 zł/m2)

11
-
350 m2
2000
15642985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23123590 15642985 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 110 m2 , położony na 1 piętrze budynku biurowego, biuro po generalnym remoncie, klimatyzacja, nowe instalacje. W skład lokalu wchodzi: duży open space + 1 pokój biurowy + wspólny z innym najemcą umeblowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15258978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14052267 15258978 LUKSUSOWE NOWE BIURO NA KRZYKACH ! Powierzchnia 234 m2 stanowi zamykany moduł składający się z 5 pokoi o pow. 77 m2 + 42 m2 + 36 m2 + 26 m2 + 16 m2 + hol + własny węzeł sanitarny 2 wc. Pokoje jasne i przestronne, na podłogach nowa w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 210 PLN (65 zł/m2)

11
-
234 m2
2012
15810510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26413072 15810510 Prezentujemy Państwu parterowy lokal handlowo-usługowy, narożny w większości przeszklony o pow. 146,67 mkw położony na Wrocławskim Śródmieściu przy osiedlu Jaracza. Rozkład lokalu to:- 2 pomieszczenie biurowe, - pomieszczenie magazynowe,- pomieszcz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (61 zł/m2)

6
-
146.67 m2
-